SANAL OFİS FİYATLARI NEDİR?

Sanal ofis fiyatları, lokasyona bağlı olarak belirlenen ve alınan hizmet kalitesiyle birlikte değişen, şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik ek hizmet talepleriyle şekillenen paketler şeklinde karşımıza çıkar. Yeni şirket açacakların ilk aşamadaki kurulum masraflarını minimize eden sanal ofis çözümleri, firmalara yasal adres sağladığı için günümüzde yeni kurulan şirketlerin kurumsal kimlik kazanmalarına yardımcı olur.

İstanbul’da birçok farklı lokasyonda paylaşımlı ofis hizmeti veren firmalar, Avrupa yakasında Levent, Beşiktaş, Maslak gibi iş bölgelerinde yoğunlaşırken, Anadolu yakasında Kavacık, Kozyatağı, Ataşehir gibi gelişen ve iş hayatının Anadolu yakasında merkezi olan konumlarda hizmet vermektedir. İstanbul dışındaki farklı illerde de görmeye başladığımız; sanal ofis dahil, hazır ofis ve toplantı odası hizmeti veren paylaşımlı ofis çözümleri sunan firmalar yeni şirketler ve startuplar için maliyetleri minimize ederek sektördeki varlıklarını sürdürmelerine katkı sağlar.

Sanal Ofis fiyatlarını belirleyen en önemli etmen lokasyon. Türkiye’nin iş bölgesi Levent’te hizmet veren ve yeni şirketlerin resmi adreslerinin bu bölgede yer almasını sağlayan ya da var olan şirketlerin merkez/şube olarak gözükmesini sağlayan sanal ofis, fiyat anlamında en yüksek lokasyonlardan biri. Fiyatının diğer bölgelerden yüksek olmasına karşın, şirketlerin görünür varlığına en fazla katkı sağlayan Levent bölgesi, prestijiniz ve müşterilerinizde bıraktığınız algı ile rakiplerinizden rahatça sıyrılmanızı sağlayacak.

Her firmanın verdiği hizmet ve hazırladığı paketlere göre değişiklik gösteren sanal ofis fiyatları, Levent Ofis’te 200 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılara sunulmaktadır. Levent Ofis’ten alacağınız sanal ofis hizmeti size resmi adres, kargo hizmeti, çağrı hizmeti ve toplantı odası hizmeti sunar. İhtiyaçlarınıza göre farklı sanal ofis paketleri ve fiyatlandırmaları sunan Levent Ofis, sizin ihtiyaçlarınıza en uygun paketi size önerirken, kuracağınız şirketinizle kurumsallaşmanıza ve iş hayatında görünür olmanıza katkı sağlar.

Levent bölgesinde prestijli iş adresi sunan, müşterilerinizle iletişiminizi çağrı hizmeti ile devam ettiren ve onlarla yapacağınız toplantılar için alan sağlayan Levent Ofis, uyguladığı fiyat politikası ve müşterileri ile olan yakın ilişkisi ile, şirketlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Sanal ofis fiyatları, yazının başında da belirttiğimiz gibi lokasyon bazlı farklılık gösterse de, iş hayatının kalbi Levent’te şirket kurmanız ve varlığınızı sürdürmeniz için Levent Ofis sizin çözüm ortağınız olarak yanınızda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir