SANAL OFİS NEDİR, NE DEĞİLDİR?

Sanal ofisler yeni kurulacak şirketlerin işini kolaylaştıran ve onlara sayısız fayda sağlayan yeni nesil ofis çözümü olarak karşımıza çıkıyor. Sanal ofis, isminden anlaşılacağı üzere herkesin ilk aklına gelen uzaktan ya da hayali bir ofisten ziyade, işinizi prestijli bir lokasyonda kurmanızı sağlayan, kargolarınızı güvenle karşılayan ve şirketiniz adına çağrı hizmeti veren; kısacası şirketinizin ‘varlık’ kazandığı bir hizmettir.

Sanal ofisler şirketinize kazandıracağı kurumsal kimlik ile sizin müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlarken, müşterilerinizin sizi profesyonel olarak görmelerine olanak sağlar. Böylelikle, onlarla kuracağınız iletişim ve ilişki başarı odaklı ilerleyecektir.

Sanal ofis, şirketinizin prestijli bir lokasyonda kurulmasını sağlayan resmi adres temelli bir hizmettir. Şirketinizin var olduğu resmi adresi, sanal ofis hizmet sağlayıcısının adresi ile aynı olacaktır. Bu da size, iyi bir lokasyon ve iş çevresinde prestijli bir adres sağlarken, aynı zamanda şirketinizin itibarını üst seviyeye taşımanıza yardımcı olacaktır.

Sanal ofis hizmeti aldığınızda beraberinde hizmete sunulan kargo hizmeti ile de gelen kargo ve postalarınızın gözden kaçma, kaybolma sorunu da ortadan kalkacaktır. Güvenli bir şekilde şirket adınıza teslim alınan kargolarınızın bilgisi uygun bulduğunuz iletişim kanallarından biri vasıtasıyla size ulaştırılacaktır.

Çağrı hizmeti ile müşterilerinizle olan iletişiminiz devamlılığını sağlayacak ve hiçbir çağrınız cevapsız kalmayacaktır. Çağrı hizmeti şirketinize özel bir karşılama anonsu ile müşterilerinizi karşılar ve istediğiniz numaraya çağrılarınızın yönlendirilmesi sağlanır. Gelen çağrılarınızın arama zamanlarının ve tarihlerinin listeleri tutularak size mail atılır. Böylelikle potansiyel müşterilerinizle istediğiniz zamanda tekrardan iletişim kurabilmeniz sağlanarak müşteri kaçırmanız minimize edilmiş olacaktır.

Sanal ofisler, yazının başında da dile getirdiğimiz gibi ‘sanal’ bir ofisten ziyade, sizi kurumsal kılacak olan bir çözümdür. Yeni kurulan şirketlerin profesyonel imaj kazanmasını kolaylaştıracak, yüklerini ve maliyetlerini azaltarak pozitif yönde iş verimliliklerini artırarak sadece yaptıkları işe odaklanmalarını sağlayan sanal ofisler, uzaktan ya da online çalışanları iş dünyasında görünür kılar.

Siz de sanal ofisin sunduğu sayısız fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız şimdi tam sırası! Profesyonel çağrı hizmeti, resmi adres ve kargo hizmetini kapsayan sanal ofisimiz yaz fırsatı ile sizi bekliyor! Detaylı bilgi için hemen tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir